1 Texas Instruments SN76514N Balanced Mixer 14pin
SKU: LYB-54
Categories: Electronics, IC
3 in stock
CompareDescription
Texas Instruments
SN76514N
Balanced Mixer
14PIN
Date Code:7233A
Bottom of chip – “76514”
pins discolored
QTY: 1 Chip
Be the first to review “1 Texas Instruments SN76514N Balanced Mixer 14pin” Cancel reply